Sala weselna Szklana Róża

Jesteśmy rodziną firmą która świadczy usługi wynajmu sali o dużej pojemności gości. W naszej sali weselnej możemy przeprowadzać imprezy okolicznościowe w których może uczestniczyć nawet 300 osób. Położenie naszego obiektu jest dogodne dla gości z okolic Nowego Miasta Lubawskiego.

Sala weselna Szklana Róża znajduje się blisko rynku Nowego Miasta Lubawskiego. Mimo bliskiego sąsiedztwa centrum miasta, sala znajduje się w spokojnej okolicy przy ulicy Kopernika 9 B. Bliskość rynku umożliwia zwiedzanie miasta przez osoby dojeżdżające z innych miejscowości. Nasza sala weselna posiada duży prywatny parking na którym można bezpłatnie zaparkować samochody gości. W bliskiej okolicy znajduje się również duży parking miejski. Osoby z daleka mogą zatrzymać się w jednym z naszych pokoi, dwu i trzyosobowych znajdujących się w naszym budynku. W przypadku potrzeby zakwaterowania większej liczby gości w pobliżu znajdują się dwa motele.

Duża sala weselna odpowiada na potrzeby Nowego Miasta Lubawskiego i okolic. W naszym lokalu można przeprowadzać rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe gdzie powierzchnia musi sprostać obsłudze nawet 300 gości. Sala jest wyposażona w kuchnię dzięki czemu możemy serwować świeżo przyrządzone potrawy.

Dla lepszej obsługi naszych gości przygotowaliśmy przejrzysty system rezerwacji, aby każdy mógł z wyprzedzeniem zarezerwować dogodny dla siebie termin. Zapraszamy do korzystania z naszych usług obsługi imprez okolicznościowych.