Imprezy okolicznościowe

W życiu każdej osoby przychodzą takie wydarzenia na które zapraszamy większą cześć rodziny co często prowadzi do ugoszczenia ponad stu osób w jednym miejscu. Mieszkania mają ograniczone możliwości, dlatego sale weselne są idealnym miejscem na organizację dużych imprez okolicznościowych.

Imprezy firmowe

Sala weselna może też być doskonałym miejscem na imprezę firmową oraz konferencję. Przestronna sala na której można zmieścić nawet 300 osób daje duże możliwości operacyjne. W takiej przestrzeni można zorganizować konferencję, szkolenia albo uroczystość.

Sala Szklana Róża

Nasz obiekt jest przystosowany do obsługi dużej ilości osób podczas jednej imprezy. Położenie w bliskiej odległości od rynku w Nowym Mieście Lubawskim pozwala gościom na zwiedzanie pięknych okolic.

Sala Szklana Róża położona jest nad piękną rzeką Drwęca która wije się przez zagłębienia okolicy. Nasz lokal znajduje się w cichej okolicy w której można zorganizować duże przyjęcie. W bezpośredniej okolicy znajduje się malowniczy park pełen drzew.

Dla gości dojeżdżających z daleka mamy przygotowany własny spory parking oraz pokoje gościnne dwuosobowe i trzyosobowe. Sala posiada kuchnię dzięki której możemy przygotowywać posiłki dla gości.

W sali weselnej Szklana Róża organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, Przyjęcie weselne z poprawinami, przyjęcie komunijne, imprezy firmowe, szkolenia, konferencje.