O Nas

O nas

Eleganckie wnętrze, świetne jedzenie i możliwość wynajęcia pokoju, to tylko kilka z atutów, które mamy do zaoferowania w Sali Weselnej „Szklana Róża” w Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Kopernika 9B.
W Szklanej Róży zapewnimy komfort, świetną i niezapomnianą zabawę w gronie przyjaciół i rodziny.

Chrzciny, wesele, stypa? Nie ma sprawy u nas zorganizujesz każdą dowolną imprezę okolicznościową – od spotkań rodzinnych czy klasowych po szkolenia i spotkania firmowe.
Powierzchnia sali jest przystosowana do obsługi dużej ilości gości. Śmiało można zorganizować spotkania nawet dla 300 osób. Przy mniejszych rezerwacjach na 20-50 osób sala zostaje tak dostosowana, aby uczestnicy imprezy czuli się komfortowo i swobodnie.
Goście mogą siedzieć przy stołach okrągłych 10-osobowych lub przy długich stołach wspólnych.
„Szklana Róża” oferuje także własny parking oraz pokoje gościnne – dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe. W razie potrzeby zakwaterowania większej ilości osób w pobliżu znajdują się dwa hotele.
Obiekt położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jednak w zacisznej okolicy. Niedaleko znajduje się malowniczy park oraz rzeka Drwęca, która dodaje uroku wijąc się przez zagłębienia terenu.
Sala wyposażona jest w kuchnię dzięki czemu serwujemy pyszne, świeżo przyrządzone potrawy kuchni polskiej.
Dołożymy wszelkich starań aby Państwa przyjęcie było udane.

Zachęcamy do skorzystania z przejrzystego systemu rezerwacji.